Piranha Yedek Parça Talebi!

Ebru D. |

Portatif Dvd'mizin araç şarjı kayboldu destek merkezine ulaşıp yenisini talep ettik. 24 saat sonra banka bilgilerini verdiler havalesini yapıp dekontu yolladık bütün şirket tarafından okundu e-mailleri aldım ama 2 gün geçti cevap yok dolayısıyla nerede olduğunu sordum 24 saat sonra kargoya verildiğini söylediler 07/06 tarihinden itibaren ürün hala kargoda kargo detaylarını sordum 48 saati geçti cevap yok özellikle belirtiyorum çünkü destek merkezine atılan emailler 24 saat sonra cevaplanıyor yani kısacası ömrünüz cevap beklerken geçiyor. Hala firmadan cevap alamadım üründe elime ulaşmadı bekliyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.