Piranha Ürünümün Sorunu Giderilmeden Teslim Edildi!

Seher Y. |

Ben 1 sene kadar önce Hepsiburada.com'dan Piranha active hd s type kamera aldım. Herşey sorunsuzdu, sonradan görüntü odaklayamama ve flash'i patlamamaya başladı. Bende müşteri hizmetlerini aradım tabiki ulaşamadım ve verdikleri adrese gönderdim. Hiçbirşey yapmadan geri yollamışlar, üstelik pil kapağı da bozulmuş. Bunu Hepsiburada.com'a bildirdim, sağolsunlar onlar çok yardımcı oldular ve servise ulaştırdılar.

Fakat bir kağıt geldi kullanıcı hatasından olmuşmuş sistemi yeniden falan kurucaklarmış pil kapağını değiştireceklermiş bunları toplasanız 50 TL yapmaz ama 120 TL istiyorlar. Zaten kamerayı 200 liraya aldım. Yine aradım ama müşteri hizmetlerinden yine ses yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.