Piranha Ürünü İade Etmek İstiyorum!

Fulya A. |

Darty mağazasından Piranha busines 7 ürününüzü satın aldım,fakat vaad ettiğiniz hiç bir özelliği taşımıyor,çok ağır çalışıyor,internete bağlanmıyor,tablete yüklemiş olduğunuz filmleri oynatmıyor bu üründen hiç memnun kalmadım ve darty iade etmek istiyorum ama para iademi 10 gün sonra almak istemiyorum biz bu firmalardan ürünü alırken parasını 10 gün sonra mı ödüyoruz. Piranha iyi markadır diye bu firmayı tercih ettim ama teknoloji adına biraz daha çalışmalısınız.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:52

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.