Piranha Ürün Satışından Sonra Destek Vermiyor

Serhat Ç. |

Teknoloji ürünleri satan bir firma eğer bu teknolojinin arkasına teknik desteği koymuyorsa pazarda limon satmayı düşünmeli. Bir senedir tüm huysuzluğuna katlandığım Aristo Tab 7" ürünü nihayet herkesin belirttiği kendi kendine işlem yapan dokunmatik sorununa geldi ve düzelmiyor.

Piranha markası hala telefon satma derdinde, kime? Tabletleriyle yolda bıraktığı, sitesinde kendilerinden çağrı merkezi numaralarını gizlediği müşterilere. Zar zor ulaştığımız çağrı merkezi numarasını aradığımızda sürekli duyulan meşgul sesi de neden numaranın gizlendiğini ortaya koyuyor. Böyle düşünen markaların zararları boylarını aştı.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Mart
  09:28

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr