Piranha Ürün İadesi!

Asli İlknur D. |

Piranha tablet 9 inch tablet aldım. Arızalı olduğu için iadesini istedim almış olduğum firma Bimeks Kipa körfez şubesinden 299 tl ye aldım ve ürünün kapanmasından doğan sıkıntıdan dolayı, ürünü 22, 03, 2013 tarihinde aldım daha 5 gün olmadan sıkıntısını buldum iadesini istedim teknik serviste olduğunu söylediler aradım öyle bir ürünün olmadığını söylediler ben ücret iademi istiyorum S*** U. olarak ürünü aldım en kısa zamanda da dönüş bekliyorum 24 saat içinde eğer dönüş yapılmazsa tüketici haklarına dilekçemi yazacağım çünkü firma ücret iadesi yapılmayacağını söyledi ürünü 30 gün içinde iade etme hakkım var. Gereğini yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.