Piranha Ürün Değişimini Yapmadı!

Hüseyin Y. |

Yeni Piranha marka tablet bilgisayar aldım almaz olaydım. 1 aydan fazladır değişim için serviste müşteri hizmetleri ile görüştüm bugün yarın diyerek beni oyaladılar, yenisi gelecek diye. Depodan gelmedi gelir gelmez hemen göndereceğiz ve sonuç sürpriz değişim olacak olan cihazın sadece adaptörü değişmiş. Beni Piranha'nın müşteri hizmetleri yanılttı telefonları çalışmıyor, kimseye ulaşamıyorsunuz. Yok santralleri bakımdaymış, yok çalışma varmış tam 1, 5 aydır aynı yanlış.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.