Süleyman Harun K. Teşekkür Mesajı

piranha tşk ederim sorunsuzca servis hizmeti sağlandı.Keşke telefondan da rahat ulaşabilsek.ulaşamayınca biraz panik oluyor insan.tekrar tşkler.

Piranha Telefonlarına Cevap Vermiyor

Süleyman Harun K. |

20.02.2014 tarihinde tabletim bozuldu ve hiç aramadığım Piranha iletişim telefonundan firmaya ulaşmaya çalıştım ama ulaşmak ne mümkün. Neyse dedim arıza formu oluşturayım ne de olsa plus paketi aldığımızda servis evden alıp eve teslim ediyor diye açıklamalar yapıyorlardı. Hazırladıktan sonra MNG Kargo'ya teslim etmeye gittim birde ne olsa iyi adam bende kargo ücreti parası istiyor.

Ayrıca birde MNG Kargo kendilerince bir form oluşturmuşlar kırılırsa biz meshul değiliz diye bir form imzalatıyorlar. Bende kargoya vermedim ürünü. Soruyorum ne olacak şimdi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Süleyman Harun K.
  07 Mart
  11:22

  piranha tşk ederim sorunsuzca servis hizmeti sağlandı.Keşke telefondan da rahat ulaşabilsek.ulaşamayınca biraz panik oluyor insan.tekrar tşkler.

 • 25 Şubat
  13:11

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr