Piranha Teknik Servis İlgilenmiyor

Ali Can Y. |

2013 ağustos ayında Piranha Aristo marka tablet satın aldım, ilerleyen zamanlarda köşesine çay tabağı düştü ve çatladı. 2 hafta sonra da şarj girişi arızalandı, şarj olmuyordu, tableti teknik servise gönderdim. Benden 210 ücret istenmiş mail yoluyla ben sonradan fark ettim, cevap yazmayınca tabletim geri gönderildi, kargodan teslim almadım, geri servise gitti.

Servise ekranın yapılmamasını sadece şarj girişinin tamir edilmesini istedim, ancak tekrar herhangi bir işlem yapılmadan bana geri gönderildi ve mailde bana ürününüzün servis işlemleri tamamlanmış olup, teslime hazır durumuna getirilmiştir. Yazıyordu, tabletin yüzüne bile bakmazken yapıldı diye mail atıyorlar buda servisin alakasını gösteriyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Ali Can Y.
  23 Mart
  03:01

  Tamam ekran garanti dişi olabilir, ücret istenebilir ona sözüm yok ancak cihazin şarj girişi arizaliniyorsa ve cihaz kolay kolay şarj olmuyorsa kullanici hatasi bunun neresinde acaba ayni sorunu farklı marka navigasyon cihazinda yasadim ürünün onarimini yapip tekrar geri gönderildi ve ücret bile talep edilmedi

 • Ali Can Y.
  23 Mart
  02:56

  Bir daha Piranha marka hicbir urun asla saatin almam, teknik servisi ilgisiz ve alakasiz, tabletimi haksiz yere bakmadan onarimini yapmadan garantisi olduğu halde geri gonderdi

 • 19 Mart
  09:10

  Garanti harici durum söz konusu olduğunda ancak ücret ödendiği takdirde işlem yapılabilmektedir.