Piranha Tabletten Haksız Ücret Talep Ediyor.

Bülent G. |

Piranha marka tabletimde donma sorunu ile garantiye gönderdim tabletim sorunu giderilmiş olarak gelmesinin aynı günü tabletimdeki dijital klavyenin alt tuşlarındaki z,x,c,v,b,n, vb harflerde çalışmama gibi sorunları olduğunu gördüm ve kargoya aynı gün verdim.

Piranha teknik servisinden bana geri dönüşlerinde 120 TL ücret talebinde bulunuyorlar. Tablet fiyatı zaten 179 TL'dir bu haksız ve kendilerinden kaynaklı oluşturulmuş arızayı da tarafıma yıkmaya çalışıyorlar. Sorunun haksızlığın giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent G.
  28 Ekim
  19:02

  asla güvenilmez , teknik servisi ise müşterilerini oyalayan çözüm olmayan boş lafların döndüğü markadır piranha garanti süresi dolmasına kısasüre olduğu için olmayan sorunu sorun yapıyorlar ürün sağlam gitti bozuk geldi...

 • Bülent G.
  28 Ekim
  18:57

  asla birdaha piaranha markasını tercih etmem edenlerede mani olurum.

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 02 Nisan
  13:15

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr