29 Ağustos 2013

Piranha Tabletimin Ekranı Garanti Kapsamında Onarılmıyor!

Yaklaşık olarak 4 ay önce Vatan Computerden Piranha tablet bilgisayar aldım. Kullanırken de memnundum. İlk önce ekranında bir çizgi belirdi daha sonrada herhangi bir görüntü alamadım. Hemen aldığım Vatan computer müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçtim müşteri hizmetlerinde herhangi bir darbe izi bulunmadığı belirtilerek teslim ettim.

Servise gönderilen tablet bilgisayarım için 101, 00 + KDV ücret talep edildi. Bende neden olduğunu sorduğumda ekran garanti kapsamı dışındadır deniyor ve sorunla ilgili herhangi bir rapor tarafıma teslim edilmedi. Ben böyle bir şey görmedim. Hem tablet satılıyor garantili deniyor daha sonra tabletinizin ekranı garanti dışıdır deniyor.

Ali 512 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön