Piranha Tabletimin Ekranı Arızalı!

Zafer N. |

Temmuz ayında aymış olduğum Piranha busines III 10.1 tabletim 4 ay sonra durup dururken rengarenk bir ekrana sahip oldu servise gönderdiğim gibi iç ekranı kırmışsınız bunun için 200 TL vermeniz gerek gibi bir mesaj geldi.

Tabletimin içinde bulunan ekranı nasıl kırdığımı hala merak ediyorum ama tüketici haklarına müracaat ederek kusurlu ürün satmakla ilgili bir başvuru yapacağım incelediğim diğer şikayetlerde bu firmanın hiçbir ürününün kesinlikle alınmayacağı konusunda keşke biraz araştırıp alsaydım.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer N.
  15 Mayıs
  10:46

  işini ciddiye almayan bir firma bu firmadan ucuz mal alıp elinizde patlıyacağına sağlam markalara biraz daha fazla verip gönül rahatlığı ile kullanın

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Zafer N.
  21 Şubat
  10:07

  onları da denedik arkadaşım kalitesiz mal üretip sonra da siz bozmuşsunuz mantığıyla para kazanma peşinde olan firma yerine kaliteli mal üreten firmalardan ürün almadığımız için suç bizde zaten... Ama her kazık sir derstir sonuçta nasıl bir firma olduğunuzda ortaya çıktı 1 tane memnun müşteriniz bile olmazmı ya...

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.