Piranha Tabletimin Ekran Sorunu Var!

Demir K. |

Piranha business tab 7.0" piano black tabletim halı üzerine düştü. Ekran yerinden çıktı. Buna bağlı olarak dokunmatik panel flex kablosu zarar gördü. Board ve ekranımda hiçbir sorun yok. Elektronik teknisyeni olduğum için ilgili firmayı arayarak konu hakkında bilgi verdim. Cihazımda sadece dokunmatik panel sorunu olduğunu ve bunun onarım maliyeti hakkında bilgi istedim. Bana 120 TL fiyat verdiler. Ekranında komple değişmesi gerekiyormuş. Sadece dokunmatik ekran panelini almak istedim, illaki göndermemi ve 120 TL para ödememi istediler. Ürünün aldığım fiyata denk geliyor neredeyse.

Etiketler :

Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.