04 Mayıs 2013

Piranha Tabletimin Ekran Sorunu Var!

Ocak 2013'te Piranha business tab 8gb 7 cihazını satın aldım. Önce çok memnundum. Fakat ekranın köşesinde, beyaz, içten kırık gibi bir bozulma oldu. Bunun üzerine sizi aradım; telefonu açan yok. Kadıköy de bir yer bulduk. Sizin servisinizmiş bu durumun cihazın kronik sorunu olduğunu, bu arıza için çok sık müşterilerin cihaz getirdiğini söylediler. Fakat bu arıza garanti kapsamı dışıymış. Ben bir şey yapmadım. Cihaz olduğu gibi duruyordu, açtım. Ekran bozulmuş. Bu arızanın kronik olduğunu kendinizde kabul ediyorsunuz. Fakat cihaz onarımı için 100 lira isteniyor.
Buna yanıt vereceğinizi de sanmıyorum. Tüketici haklarına başvuracağım.

Turhan 158 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön