25 Mart 2013

Piranha Tabletime Uygulama Yüklüyemiyorum!

Piranha dan 1 adet tablet aldım 18/01/2013 tarihinde ürünü aldım oyunları yükledim 20. gününde tablet bozuldu servisine ulaşmak zaten sorun telefonla kesinlikle ulaşamıyorsun sadece mail atabiliryorsunuz neyse bir şekilde ürünü Sefaköy'e ulaştırdım ürün bozuk tableti değiştirdiler ürünü aldım alalı oyunlar yüklenmiyor istemiş olduğum oyunlar ilk aldığımda yüklemiş olduğum oyunlar servise ulaşmaya çalışıyorum ulaşılmıyor maille de olmuyor acilen konuya çözüm bulunmasını yada tahsil etmiş oldukları tutarı geri versinler.

Mehmet 139 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön