03 Mayıs 2013

Piranha Tabletim USB Disk ve Klavye Bağlantı Sorunu Var!

Tablete flash belleğimi taktım. Filemanager uygulmasını tıklayıp dahili depolama usb alanını seçtim 3 kablo 3 ayrı flash disk denedim tabletim flash diski görmüyor. Tabletim 2 ay bile olmadı alalı ilk gün deneyememiştim denediğimde sorunlu çıktı. Ayrıca fazladan ödeme yapıp 5 yıl garantili yaptım yollayın dediler yolladık.

Yolamaz olaydık arıza formuna üstüne basa basa yazdım flash disk ve klavye görmüyor diye arıza giderilmediği gibi üstüne üstlük biz yazılım güncellemesi yapılmasını isterken ve beklerken daha alt sürüm yazılım yüklendi.

Hıdır 4.181 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • Hıdır06 Mayıs 2013

    tabletim flash diski ve harici klavye görmüyor diye ONARIN DİYE yoladık yazılım 4. 1. 1 iken 4. 0. 3 E DÜŞÜRÜP BANA GERİ YOLADIlar ŞİMDİ TABLET WİFİ AÇMIYOR AÇ DİYORUM BİKAÇ SANİYE BEKLEDİKTEN SONRA AÇIK KONUMDAN KAPALIYA GEÇİYOR. TABLETİN sağlamken bozup yolladılar bunlar nasıl teknik ekip nasıl bir zihniyetle çalışıyorlar anlamıyorum . . ?? piranha sitesinde DESTEK BÖLÜMÜNDE BU ÜRÜNE AİT YAZLIM SADE4. 0. 3 VAR BU TABLETİME UYGUN YAZILIMI bulsam ben haledecem de . . benim zoruma giden adamlara sen flash diski görmüyor diye tableti yolla sen kalk bir alt sürümü yükle hiç kontrol etmeden geri yolla şimdi hem klavye hem flash diski görmediği gibi birde wifi açmıyor TÖVBE BİDAHA PİRANHAYA TÖVBE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön