Piranha Tabletim Tamire 6 Defa Gitti Sorunu Giderilmedi!

İzzet P. |

Adana'da Vatan Bilgisayar'dan 6-7 ay önce bir Pirhana Tab ııı tablet aldım. Tam 6 defa tamire gitti yazılım güncellemesi yapılıp geri gönderildi. Her seferinde aynı sorunu verdi. Tableti iade etmek istiyorum şikayet edeceğimi bir e-mail ile bildirdim gelen cevap saygılarımızla diye bir cevap geldi. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İzzet P.
  29 Ekim
  12:17

  tüketici mahkemesi halletti size gerek kalmadı

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • İzzet P.
  27 Şubat
  23:32

  şu anda aldığım ürünün faturasının örneği sizdedir tüketici hakem heyeti tarafından gönderilmiştir. saygılarımla

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • İzzet P.
  29 Aralık
  20:40

  7 . defa servise vatan biligsayar tarafından gönderilde ve yazılım yüklemesi yapılıp tekrar gönderilmiş ben bu arada tüketici mahkemesine başvuruda bulundum