05 Eylül 2013

Piranha Tabletim Sürekli Arızalanıyor Değişimi Yapılmıyor!

Küçük oğlum için aldığım Piranha marka Business III Tab 10.1 tablet, şarj olmama sorunundan dolayı iki kez servise gitti. Her gidişinde 1 ay serviste bekledi. Oğlumun yaz tatilinde tabletini kullanamama üzüntüsünü anlatmama gerek yok.

Şimdi 3. kez aynı arızadan dolayı tableti kullanamıyoruz. Servis formuna bu durumu da belirterek yolladım. Firmaya ve servis bölümüne telefonla ulaşma şansınız zaten yok, santralde 40 dakika beklediğim zamanları biliyorum. Verdikleri tek cevap ilgilenip döneceğiz. Cihazımın tüketici hakları çerçevesinde (3 kez aynı arıza yaptığından) değişimini talep ediyorum ve bu durumun kendilerine iletilmesini istiyorum.

Mehmet 230 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Mehmet 21 Şubat 2014

    bu ilk şikayetimden sonra, aynı cihaz aynı arızayı 4 kez daha yaptı (toplamda 7 kez). ve hala degisiklik yapılımıyor. servis elemanlarımızla konustugumda degistirilmeyeceğini soylediler. su anda tamirden döndü yine. bir sorun yok gibi gorunuyor, aynı sorunu yaparsa baska yollara ve mercilere basvuracagım

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön