Piranha Tabletim Sürekli Arıza Çıkarıyor!

Emre S. |

Bundan 5-6 ay öncesi Piranha isimli firmadan tablet almış olup sorunlar üstüne sorunlar yaşamaktayım. Hergün yeni bir sorun. İlk aldığımda hiçbir şey yoktu sonra ki günlerde aşırı ısınma ve donma sorunları ile karşılaştım daha bir ay olmadan ekranda ölü pixeller oluşmaya başladı ve üstelik kulaklık girişi ilk geldiği günden bu yana çalışmıyor.

Ürünün garantisi hala devam etmekte olup en kısa süre içerisinde size kargo yapacağım ürünün bire bir değişimini talep ediyorum. (Genelde fazla akıllı olan firmalar ürünlerindeki arızayı kabullenmek yerine kullanıcı hatası olarak üstünü kapatıyorlar.) Eğer gönderdiğim ürün kullanıcı hatası dolayısıyla geri dönerse o zaman mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Soket ve Girişler Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Emre S.
  28 Mart
  20:13

  arızalı ürünü alalı bir seneye yakın oldu kargo ile göndersem hala kapsam dahilinde midir ? sonra bana fatura çıkartmayın bir sürü üstüne bide kargo parası ödemeyeyim ..

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.