Piranha Tabletim Servisten Gönderilmedi!

Harun Y. |

279559 Referans numaralı arıza kaydıyla Piranha tablet PC mi servise verdim ve kaç hafta geçmesine rağmen hiçbir geri dönüş olmadı. Ben kargo ile eve gelecek dedim çalışan bayana 3 kez söyledim nasıl olduysa not almamış 1 hafta önce merak edip tekrar aradım ve servisten kendimin alacağını söylüyor. Ben tekrar kayıt oluşturup eve gelmesini talep ediyorum, zar zor müşteri temsilcisine bağlanabiliyorum 30 ila 45 dakika beklemek sabrında bulunmamız gerekiyor. Kaç hafta geçti hala tablet gelecek. Ben bunu için mi Piranha plus üyeliği yaptım, böyle müşteri memnuniyeti olmaz. Allahtan İstanbul'dan verdim servise uzak bir ilden versem her halde 3-5 ay beklemek zorunda kalacağız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.