18 Eylül 2013

Piranha Tabletim Serviste Darbe Aldı!

Piranha business ıı tab 9 tabletim var. Aldım 2. hafta kasma ve hafıza kartı takılı kalmıyor diye garantiye gönderdim. 15 gün sonra geri geldi ve hiçbir sorun bulunamadı yazılmış ve aynen geri gönderilmiş. Sorunlar aynı eskisi gibi devam ediyordu ve + olarak tabletimi ön kamerasının yanından darbe almış, ilgilenilmiyor, umursanmıyor. Ben o tableti öyle kabul edemem, garantiye düzelsin diye gönderiyoruz daha kötü bir halde geri geliyor.

Gökhan 238 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön