Piranha Tabletim 2. Haftasında Arızalandı!

Çağatay T. |

Piranha Aristo 9.7 tabletim 2. haftasında açılmayarak, bu ürünü almakta ne denli riskli bir alışveriş yapmış olduğumu kanıtlamış bulunmaktadır. Elektronik eşyalar bozulabilir, fakat servis hizmetini aradığınız zaman bekleyenler arasında 22. sıradasınız sesini duymak hiç hoş değildir. Bu kadar bekleyeceğinize mi yanarsınız, yoksa bu firmadan alan herkesin muhakkak servise başvurmak zorunda olduğuna mı? Mail olarak ulaştığınız firma bu sefer kendi sitesinin arıza takip bölümünde cihazı kayıt etmesine rağmen bana, ürünün elimize ulaştığından emin olunuz gibi bir mail atmıştır. An itibari ile 14 gündür serviste olan tabletimin ne zaman tamir olacağı bir muamma olarak durmaktadır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.