Piranha Storeden Aldığım Ürün Hakkında Bilgi Alamıyorum.

Mehmet N. |

Garanti Bankasından Store.pirhanna.com sitesi aracılıyla indirim kuponu ile 1 hafta önce satın aldığım tabletin şuanda hangi aşamada olduğu hakkında bir bilgiye ulaşamıyorum. Ne müşteri hizmetleri yazışmalarıma cevap veriyor, ne kargom nerede linki çalışıyor, nede bir telefon numaraları var.

İlk defa tercih ettim bir marka şimdi daha iyi anlıyorum neden daha önce tercih etmediğimi, satın aldığım ürün hakkında acilen bilgi istiyorum.

Etiketler :

Bayi Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  18:36

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Mehmet N.
  25 Haziran
  19:40

  Ayrıca şunuda belirtmek isterim bu firma TÜRK firması olucak bide ben sürekli yurt dışından yıllık gümrük hakkımı kullanarak ürün getirten biriyim dünyanın bir ucundan CHİNA dan ürün satın alıyorum ürün sorunsuz bir şekilde 4. gün bulunduğum ilin PTT KARGO şubesine ulaşıyo adını bile 10 kişiden 5 inin zor duyacağı www.dx.com bana sorun yaşatmazken alışverişte bide TÜRK firması olucak PİRANHA yaşatıyo tebrik etmek lazım... ayrıca bu sorunu yaşamama neden olan garanti bankasınıda şiddetle kınıyorum....!!!!! Garanti bankasını müşteri temsilcisini aradığımda durumu anlatıp nasıl böyle bir firmayla çalışırsınız dediğimde aldığım cewap yaptığımız promosyonlardaki bu tür sorunlar alanımız dışında cewabı alıyorum.....!!!!