Piranha Servisten Tabletim Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Gökay Y. |

Piranha tabletim sabah kalktığımda açmaya çalıştım ve açılmadı. Hemen ertesi gün tabletimi Ankara/Keçiören'den garantiye verdim ve ondan sonra herkes kendi yoluna ne arama var ne sorma. Bir mesaj geldi forum ile ilgili ürürünüzün işlemi yetkili serviste devam etmektedir. Bu mu sizin müşteri hizmetiniz arkadaş bu nedir bütün herşey bizimi bulur ya spot mal almak daha güzel ya buradan alıyoruz. Garantiye gönderiyoruz da ne oluyor diğerinde hiç ümit yok hiç yoktan verdiğim tüm paranın hakkını ver Piranha.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:55

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.