29 Kasım 2013

Piranha Servisten Dönen Ürünün Kargo Ücreti!

Kliksa üzerinden 17.08.2013 tarihinde aldığım Piranha Business Tab 7 inç tabletime Piranha Plus paketini de 19.08.2013 tarihinde aldım. Yani garantili ürünüme birde ücretle servis hizmeti aldım. Ürünüm açılmadığı ( Düşme, darbe ya da kullanıcı hatalı bir durum yokken) için 14.11.2013 tarihinde MNG Kargo ile ücretsiz olarak servise gönderdim.

Ürünüm 1 hafta sonra geri döndüğünde 4 TL kargo ücreti ödemek zorunda kaldım. Miktar az olabilir, sorun zaten miktar değil; Piranha Plus tanıtım broşüründe de belirttiği gibi servise giden ürünler ücretsiz alınır ve iade edilir kuralına uymamaları. Kaldı ki ayrıcalıklı servis hizmeti almasak bile servis kargo hizmeti ücretsiz verilir.

Sadik 233 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön