Piranha Servisten Dönen Ürünün Kargo Ücreti!

Sadik K. |

Kliksa üzerinden 17.08.2013 tarihinde aldığım Piranha Business Tab 7 inç tabletime Piranha Plus paketini de 19.08.2013 tarihinde aldım. Yani garantili ürünüme birde ücretle servis hizmeti aldım. Ürünüm açılmadığı ( Düşme, darbe ya da kullanıcı hatalı bir durum yokken) için 14.11.2013 tarihinde MNG Kargo ile ücretsiz olarak servise gönderdim.

Ürünüm 1 hafta sonra geri döndüğünde 4 TL kargo ücreti ödemek zorunda kaldım. Miktar az olabilir, sorun zaten miktar değil; Piranha Plus tanıtım broşüründe de belirttiği gibi servise giden ürünler ücretsiz alınır ve iade edilir kuralına uymamaları. Kaldı ki ayrıcalıklı servis hizmeti almasak bile servis kargo hizmeti ücretsiz verilir.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.