12 Şubat 2014

Piranha Serviste Tabletimin Tamirinde 2. El Bord Kullanılmış

22.06.2013 tarihinde aldığımız tableti kullanmaya başladığımız tarihten 6 ay içinde aynı arızadan 5 sefer teknik servise gitti. Her seferinde program yüklenip gönderiyorlar. En fazla 3 gün kulllanabildiğimiz tablet en son teknik servise gittiğinde ise değişimini istedim , fakat değişim yapamayacaklarını söylediler. Bordunu değiştirdikleri tableti alıp eve geldiğimizde gördüklerimize inanamadık. Tablette başkasına ait resimler var ve resimlerin tarihi benim tableti aldığım tarihten 3 ay öncesine ait ben bu durumda tabletin yenisi ile değişimini istiyorum. Aksi halde hakkımı hukuki yolda arayacağım.

Hacer 156 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön