Piranha Servise Gönderdiğim Ürünün Kargo Ücreti!

Harun Y. |

Kliksa.com aracılığıyla Piranha'dan tablet pc aldım. Bir süre kullandıktan sonra arızalandı ve garanti süresi kapsamında servise gönderdim garantili olduğu için doğal olarak kargo ücretini karşı ödemeli gönderdim fakat Piranha kargo ücretini karşılamadığı için kargo geri geldi ve tekrar kargo ücretini geri geldiği için fazlasıyla ödeyerek tableti gönderdim tablet arıza giderilip gönderildi.

Fakat aynı durumdan tekrar arızalandı ve yine kargo ücretini ödeyerek göndermek zorunda kaldım. Bunca yıldır internetten alışveriş yaparım sorunlu ürünün kargo ücretini ödeten ilk firma Piranha oldu ayrıca ürünü çok kalitesizdi sürekli bozuluyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Harun Y.
  20 Ocak
  11:37

  adamlar dönmedi bile...