27 Aralık 2013

Piranha Servise Gönderdiğim Ürünü Kabul Etmedi!

24.12.2013 tarihinde Ptt Kargo ile KP01484109968 gönderi koduyla ücreti tarafımdan ödenmiş olan garanti süresi henüz dolmamış P43307701 seri numaralı Piranha Business Tabletimi kabul etmeyip bana tekrar gönderdi. Kutunun üzerine iade kabul edilmiyor şeklinde not düşmüşler.

Benim amacım zaten iade etmek değildi, sadece bozulan tabletimi garanti süresi içerisinde tamir ettirmekti. Müşteri temsilcisine mail yoluyla ulaştığım firmanın cevabı ise kısacası Ptt Kargo'dan ürün teslim almıyoruz oluyor. Peki bunu niye sitenizde belirtmediniz? Müşteri temsilcisine telefonla ulaşılamayan böyle kurumsal bir firmadan zaten daha fazlası beklenemezdi.

Mehmet 282 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 10 Mayıs 2014

    Ürünü bir şekilde gönderdim ancak servis 3 ayda tamirini yapamadığı için Hakem Heyetine şikayet ettim ve benim lehimde karar çıktı. Parayı satıcı firma olan Tekzen tıpış tıpış hesabıma yatırdı:)

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön