Piranha Servise Gönderdiğim Tabletim Kabul Edilmemiş

Recep Ç. |

Piranha'dan tablet alma gafletine düştüm maalesef. Tabletim bozuldu normal olarak teknik servise göndermek istedim siteye açtığımda web adresindeki talimatlara uyarak gönderdim. Kargom kabul edilmemiş aradığımda PTT kargonun gönderimlerini kontrol ettirmediğini o yüzden geri döndüğünü söylediler.

PTT kargoyla göndermemem gerektiği söylediler. Mmüneccim miyiz hangi kargoyla göndereceğimizi bileceğiz. Yüzüme karşı telefonu kapatma saygısızlığını geçtim beni 7 lira zarara uğratan bu firmadan bırakın ürün almayı çöp bile almam. Anlaşırsın bir kargo firmasıyla onuda sitene yazarsın insanları mağdur etmezsin.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Kabul

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Recep Ç.
  21 Şubat
  10:58

  Siz sorumu okudunuz mu otomatik hazır şablon cevap göndermişsiniz tüketici memnuniyeti ne kadar da değer veriyorsunuz şaşırmadım

 • 21 Şubat
  09:55

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.