26 Ağustos 2013

Piranha Servise Giden Ürün Hakkında Bilgi Verilmedi!

Gold bilgisayar Bayrampaşa forum AVM'deki şubesinden 1 yıl önce almış olduğum Piranha marka navigasyon cihazının camında çatlak oluştu ve firmaya servise göndermesi için bıraktım. Ne arayan oldu ne soran, tam 3 kez firmayı kendim aradım. Bana resmi süre 20 gün dediler bu süreyi de geçtik. En sonunda Piranha'yı aramamı söylediler. Aradım beni 1 saatten fazla telefonda bekletti. 100 TL masraf olduğunu bildirdi.

Yani ben aramasam cihazı yapacaklar ve bu ücreti alacaklar. Tam bir ilgisizlik örneği. Servisten geri istedim cihazı. Cihaz hala ortada yok. Zaten 100 TL'lik cihaz. Birde 100 TL tamir ücreti istediler. Hizmet anlayışı sıfır. Asla bu markadan birşey almam. Kesinlikle ürünün arkasında değiller.

Tc 179 Okunma

Cevaplar

 • Tc 22 Haziran 2014

  tam 1 yıl sonra şikayete geri dönüyorsunuz farkındamısınız, ya dalga geçiyorsunuz yada tarihlerden haberiniz yok sizin , asla ve asla sizin ürününüzü kullanmam artık .ciddiyetsiz firmasınız çünkü.

 • Tc 22 Haziran 2014

  teşekkür ederim ama ürünü çöpe attım artık , geç kaldınız yani.

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön