20 Mart 2013

Piranha Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Piranha Business III Tab 10. 1 Zeus model cihazımı garantiye gönderdim; iç ekranının değişmesi gerektiğini belirtip ekran değişim ücreti olarak benden tam olarak . 200 TL ücret talep ettiler.
Vatan Computer den bu ürünü 320 tl ye 2 ay önce aldım. Neye göre böyle uçuk fiyat belirliyorlar anlayamadım. Müşterinin böyle bir durumda mecbur olduğunu düşünüp ne fiyat söylesek kabul eder düşüncesi içerisindeler herhalde. Bu denklemi çözmeye benim matematiğim yetmedi.

Mehmet 173 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön