Piranha Servis Yetersizliği!

Enes Ç. |

Navigasyon cihazımın şarj yuvası yerinden çıkmıştı. Kargo ile servise gönderdim. Kullanıcı hatası nedeniyle ücret çıktığı tarafıma bildirildi. Halbuki şarj ucunun takılıp çıkarılması ile cihazın deforme olması ve şarj yuvasının yerinden çıkması cihazın yetersizliğidir. Konu ile ilgili ayrıntılı görüşebilmek için e-posta attım ancak cevap alamadım.

Firma ile iletişime girebileceğim bir telefon nosu bile bulamadım. Arızası giderilmeyen cihazımı kargoya vereceklerini belirttikleri mesaj bana ulaşalı 5 gün oldu ancak hala ortada yok ve takip edebileceğim hiçbir bilgi bana iletilmedi. Piranha gibi bir markaya böyle bir servis hizmeti hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes Ç.
  15 Eylül
  21:58

  Ben verilen linke de şikayetimi yazdım. Fakat geçiştirildim ve gönderdiğim ürünün arızalı parçasını bile bana eksik olarak gönderdiler

 • 15 Eylül
  19:09

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr