04 Şubat 2014

Piranha Servis Ürünümü Onarmadan Gönderdi

Sadece sürücü yüklemesi yapılmasını arıza bildirim formunda belirterek gönderdiğim cihazımı, MNG Kargo ile yolladım. Aradan haftalar geçtikten sonra MNG Kargodan ürün geri geldi. Ancak camı kırılmış. Üzerinde de bir yazı ücreti 100 TL'dir. E-mail'e cevap alınamadığı için onarılmadı.

Piranha'nın iddia ettiği gibi bir E-mail almadım. Bugün itibariyle olan tüm yazışmalar elimde çıktısını aldım. Bununla birlikte arıza bildirim formumu da bana iade etmediler. Manidar, çünkü orada arızanın ne olduğu yazıyordu. Cam kırığı değildi kesinlikle. Madem kontrol ederek alıyorlardı kabul etmemeliydiler. Sürücü yüklenecekti sadece.

Ali 203 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Ocak 2015

    Çok üzgünüm ancak Tam bir hayalkırıklığı!!! Vaktim ve naktim olsa hukuk önünde hakkımı arardım.

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön