Piranha Servis Tabletimle İlgilenmiyor.

Şayan K. |

Piranha Busines 2 tab 9 tablet aldım bu tableti kısa bir süre kullandık ve ekran arıza yaptı ana merkezine götürdüğümüzde tableti düşürdüğümüzü ve servis kapsamına girmediğini ve bizden 150 TL karşılığında yapabileceklerini söylediler. Aynı şekilde kardeşimin tabletinin de başına geldi ve servisine götürdüğünde hiçbir ücret talep etmeden yaptılar ve teslim ettiler.

Bu firma çokta bilindik bir marka bile değilken Piranha gibi ismine güvendiğimiz marka bizlere yardımcı bile olmadı hatta çok uzaktan geldiğimizi daha uygun bir fiyata yapmalarını rica etmemize rağmen ilgilenmediler bile. Firma isminin arkasında durmuyor. Olumlu dönüş yapılmazsa tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 11 Nisan
  10:34

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr