Piranha Servis Tabletimin Sorunuyla İlgilenmiyor!

Serkan B. |

10 ay önce Piranha bussines tab 2 tablet aldım. Plus üyesi oldum, özellikle oldum ki çocuk kullanacak tableti, kırar, suya düşürür vb. gibi sözleşmede 7 iş günü içinde yapılmazsa yenisi ile değişim yapılır diye olan oldu çocuğum havuza düşürdü tableti. Form doldurdum ne arayan var ne soran var. Mesaj çektim web üzerinden keza en sonunda Aras Kargoyla gönderdim ellerine 13/09/2013'de ulaştı.

Sisteme girmediler, ayın 18'inde giriş yaptılar. Ellerine ulaşalı 2 hafta oldu ama sisteme girişi 1 hafta. Yazıyorum arıyorum ne soran var ne de ilgilenen. Sistem ve çalışma adına boş bir firma.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan B.
  20 Temmuz
  19:34

  30 eylül 2013 te yazmışım şikayetimi ki uzun zaman geçti, evelediler, gevelediler, plus üyesiyim dedim, kargosu bile bedava gelmesi gerekirken kargo parasını ayrı ödedim ve 2,5 ayda işlerimi halledebildim, bunada şükür dedim, ama plus üyeliği falan hikaye, baksanıza 30 eylül 2013 te yazmışım en erken 21 şubat 2014 te dönülmüş sonrasında 9 mayıs 2014 te, en erkeni 5 ay sürmüş, siz ne yaparsınız alır mısınız piranha? tesadüf başka şikayet yazarken farkına vardım mesajın geldiğini, o zamanlar devamlı bakardım şikayet var.com a dönüş olmadığı için bakmaktan vazgeçmiştim, tavsiyem ne olursa olsun, müşteri hizmetleri, servisi, herşeyi kötü, gözümle şahit oldum, firmaya gitmiştim bu yüzden, tabletin usb grişine mause takıyormuş adımın biri, kullanıcı hatası diyip yapmadılar tabletini o zaman, usb grişine birşey takmadıktan sonra ne yapayım o tableti. uzak durun derim başka birşey demem. esenlikler.

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Serkan B.
  25 Ekim
  17:10

  plus üyeliğim var 7 gün geçince yenisi gelecek sözüm ona, 15 gün önce tamir edip gönderme zahmetinde bulundular ve normalde kargo ücretsiz göndermeleri gerekirken bana ödettirmeye çalıştılar, para vermiş sigorta yaptırmışım kabul etmedim yenisini gönderin dedim almadım kargoyu, bakalım 15 gün geçti daha kaç gün geçer bilmiyorum, Bu arada hala ses soluk yok. Amin diyim uzak durun bu piranhadan.