Piranha Servis Tabletimin Şarj Sorununu Gidermedi!

Hakan K. |

20 Mayıs 2013'te Piranha QuattroTab 9.7 aldım. 2 ay içinde şarj etmeyi kesti ve pil arızası verdi. Garanti kapsamında servis merkezine gönderdim. 3 hafta sonra kullanıcı hatası tespit ettik ama yine de tamir ettik şeklindeki not ve yanında orijinali ile alakası olmayan muhtemel çakma adaptör ile cihaz geri geldi.

Teslimde açıp kontrol ettiğimde %30 şarj ile açıldı ve birkaç dakika içinde %10'un altına indi. Yeni adaptörü ile şarja taktığımda aynı sorunun devam ettiğini gördüm. Piranha'nın telefonları sözde arızalı olduğu için ulaşılamıyor. E-postama 5 gündür cevap veren yok. Görünen o ki Piranha'nın felsefesi sat, parayı al, gerisini önemli değil Piranha'yı kınıyorum.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Hakan K.
  14 Eylül
  14:44

  Bu marka bir ürün aldığım için çok pişmanım. Bir daha asla almam ve çevremde hiç kimsenin almaması için elimden geleni yaparım.