Piranha Servis Tabletimin Şarj Soketi Arızası İçin Yüksek Ücret Aldı!

Ahmet Y. |

6. Ayda aldığım Piranha Ultratab 10.1 Zeus White tablet donup kapanıyor ve tekrar açılmıyor diye 2 kere servise gittiği halde 3. defa daha 2 saat bile olmadan aynı arızayı verdi. Servisin şarjını iyi yapın dediği cihazın şarj cihazının ucu ısınmadan dolayı olsa gerek içinde kaldı tekrar servise gönderdiğim cihazdan 65 TL servis ücreti istediler. 299 TL'ye aldığım cihaza 65 TL servis + 60 TL servise gönderme ve servisin bana gönderdiği kargonun bile ücretini müşteriye ödetiyorlar.

Sonuç koca bir sıfır müşteri hizmetleri telefonlarını devre dışı bırakmışlar muhatap yok. Sonuç madur edilen insanlar oluyor.

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.