10 Şubat 2014

Piranha Servis Tabletimi Kusurlu Teslim Etti

Piranha Businnes ııı tablet PC açılmıyor. Başlama işleminde kalıyor ve kendisini bir türlü tamamlayamıyordu. 2 sefer servise gitti en son 31.01.2014 tarihinde tablet servisten geldiğinde businnes ııı yerine businnes ıı sistemi yüklenilmiş ve ekranım eski çizik bir ekranla değiştirilmişti.

Ben bu PC'yi alırken businnes ııı fiyatı businnes ıı daha fazlaydı şimdi servisin bana yaptığı müşteriyi yanıltmaktan başka bir şey değil. Ayrıca servis raporunda aynen bunu yazmışlar tablet kullanıcı hatası ekranda çizikler mevcut müşteri memnuniyeti için ücretsiz sistem yüklemiş yapıldı. Hiç kendini açmayan sistem hatalı bir PC kullanıcı hatası nasıl oluyor onu anlamadım.

Köksal 170 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön