14 Ağustos 2013

Piranha Servis Tabletime Orijinal Olmayan Parça Takmış!

Piranha tabletimin dokunmatiğinin bir bölümü çalışmayan tabletimi kargo ücretini kendim ödeyerek ( Gidiş-Geliş 16 TL ) servise gönderdim. Orijinal olmayan parça kullanmışlar, yüzeydeki tuşlar iptal edilmiş. Ayrıca dokunmatikte çalışmıyor.

Oğuz 155 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz 10 Mart 2016

  Artık Piranha diye bir markayı bedava verseler almam.

 • Oğuz 17 Mayıs 2014

  Benim için artık Piranha diye bir marka yok.Herkese başıma geleni anlatıyorum.

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Oğuz 23 Şubat 2014

  Şikayetime, 6 ay sonra böyle anlamsız bir cevap alıyorum. Sorunum hala devam ediyor. Bende tableti artık kullanmıyorum. Zaten bir daha piranha diye bir ürün almayı düşünmüyorum. Çevremdeki herkese de başıma geleni anlatıyorum.

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön