20 Şubat 2013

Piranha Servis Navigasyonun Arızası İçin Yüksek Ücret İstiyor!

Yaklaşık 11 ay önce Vatan bilgisayardan Piranha viper marka navigasyonu 119 tl'ye aldım. Geçen hafta aleti düşürmem nedeni ile camında çatlak oluştu dokunmatiği çalışmaz oldu bende uzun uğraşlar sonunda müşteri hizmetlerine ulaştım.

Bana camın 100 tl'ye değişeceğini kargo ücretlerinin de benim karşılamam gerektiğini söylediler yani sizin anlayacağınız toplam maliyet ürünün gerçek fiyatını geçiyor. Bir daha asla Piranha almam.

Kenan 129 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Kenan21 Şubat 2014

    Şikayetimden tam bir sene sonra bana dönmeniz çok manidar artık navigasyon çöpe gitmiş müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz tanıdığım bütün insanları piranha almamaları konusunda uyarıyorum ve buna böylede devam edeceğim.

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön