12 Kasım 2013

Piranha Servis Navigasyonumun Ekran Arızasını Gidermeden Gönderdi!

2 yıl garantili olduğu söylenen Piranha navigasyon cihazımın ekranı arızalandı. Piranha'nın internet sitesinden edindiğim kayıtlı adresine cihazımı yolladım ancak hiçbir sebep belirtilmeden iade olarak geri gönderildi. Telefonla dahi bilgi verilmedi.

Ayrıca internet sitelerinde belirttikleri telefonum numarasını defalarca aramama rağmen ulaşamadım, gereğinin yapılmasını istiyorum. Yapılmadığı taktirde tüketici hakları mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.

Ceren 129 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön