01 Mayıs 2013

Piranha Servis Hizmet Kusuru!

Electro world mağazasından bir adet Piranha 9. 0 inch tablet pc aldım. Aldığım bir hafta içerisinde tabletin ekranı kendiliğinden renk değiştirmeye başladı. Usb bellek özelliği olmasına rağmen usb okumuyor şarjda tutukluluk yapıyordu. Bu nedenle servise verdim ve servise verirken tabletteki yaşadığım problemlerimi söyledim.

Bunun üzere tamir edilip adresime yollandı ama tamir ettiklerini sanarak bana göndermişler. Benim tabletteki söylediklerim hiç bir problemlere bakılmamış bile. Eğer bakamayacaksanız yetkili serviste niye çalışıyorsunuz. Bu nasıl hizmettir bu nasıl yetkili servistir. Ben yeni ürün veya para iadesi istiyorum.

Erdal 148 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön