25 Mart 2013

Piranha Servis Destek Hizmeti Yetersiz!

PIRANHA Çağrı Merkezi 0212 599 0** telefon numarasından 25. 03. 2013 tarihinde navigasyon güncelleme talebi için saat 09. 07 de aradım 4. sırada olduğumu 520 dk. sonra sıranın bana geleceği söylendi 10 dk. sonra tlf. meşkule düştü tekrar aradım 6. sıradasınız dendi kapattım 09. 30 sularında aradım tekrer 4. sıradasınız dendi tahmini 27 dakika dendi 1. sıraya geldim 25. dakikada tekrar meşkule düşürüldüm. Bu nasıl müşteri temsilciliği? Bu nasıl müşteri memnuniyeti? Bu nasıl ilgisizlik ve vurdum duymazlık PIRANHA ya soruyorum sizin müşteri anlayışınız ve memnuniyetiniz ve servis anlayışınız bu mu? Servise ulaşamadığımdan dolayı şikayetimi ilgili firmaya bildiremiyorum.

İbrahim 360 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • İbrahim21 Ağustos 2013

    KONU İLE PRENHA FİRMASI İLGİLENMEDİ BİLE NAVİGASYON CİHAZI ALACAKLARIN DİKKATİNE BUTÜR CİHAZLARDA ÖNEMLİ OLAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE SERVİS AĞIDIR. ODA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ PRENHADA MALESEF YOK. ZİHNİYET CİHAZI SAT KURTUL.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön