02 Mayıs 2013

Piranha Navigasyonumun Sorunu Giderilmiyor!

Yaklaşık 2 ay önce Senator navigasyon cihazımı garanti kapsamında servise yolladım. 2 hafta sonra bana aynı sorunla tekrar geriye yolladılar. Tekrar göndermemi istediler cihaz geldi fakat sorun çözülmedi 3. kez yolladığımda bana harita silinmiş ve ücretli onarım yapılmasını istiyor musunuz diye soruldu. Cihazın sorunu zaten o değildi açılıp kapanıyordu kendi kendine bana yolladıkları mesajı direk olarak atıyorum. Harita dosyalarınız sildiğinizden dolayı ücretli onarıma alınmıştır. Cihazınız iyi niyet garantisi kapsamında onarılacaktır. " sorun hala çözülmedi tabi.

Emre 75 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön