Piranha Navigasyonumun Sorunu Giderilmeden Geri Gönderildi!

Selahi K. |

11.04.2013 günü Piranha - 153.070.0023 marka garantisi devam eden faturalı navigasyon cihazımı ekranında sorun olduğu için yetkili servise Yurtiçi kargo ile bedelini ödeyerek gönderdim. Cihaz aldığım günden beri bu sorunu veriyordu ancak, bunun hata olmayacağını düşünmüştüm. Aynı cihazı başka arkadaşım alınca, ondan bu sorunun olmadığını görünce garantiye yollama kararı aldım. Ürünün servise alındığı mail ile tarafıma bildirildi verilen linkte cihazın servisteki durumu hakkında bilgi aldım. 'S104: yapılan test ve kontrollerde cihazda herhangi bir sorun tespit edilmemiştir. Genel bakım'' yazıyordu. Cihaz elime geldiğinde firmaya belirttiğim sorunun halen düzelmemiş olduğunu gördüm.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.