17 Nisan 2013

Piranha Navigasyonumun Arızası Garanti Kapsamında Giderilmiyor!

Bir süre önce Vatan Bilgisayar Adana mağazasından Trooper model Piranha Navigasyon Cihazı aldım. Bir süre önce ekran beyazlaşarak donmaya başladı. Önceleri kapatıp tekrar açtığımda düzelen hata bir süre sonra cihazın hiç açılmamasıyla sonuçlandı. Neyse zaten garanti kapsamında diyerek servise gönderdim. Servis ise açma kapama düğmesinin ana board ile bağlantı yollarının fiziksel zarar nedeniyle koptuğunu ve garanti kapsamı dışında 50.TL ücret istediklerini ifade etti. Henüz garantisi bitmemiş ve tamamen kapalı ortamda bulunan bir bölümün ne şekilde kullanıcı hatası dolayısıyla kapsam dışı ücret mukabili tamir edildiğini anlayabilmiş değilim. Piranha ve Vatan Bilgisayar güvenimi kaybetti.

Ali 79 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • Ali26 Temmuz 2013

    Firmanın sorunumun çözülmesi sürecinde teknik servis ücreti alınması dışında hiçbir inisiyatifi olmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön