Piranha Navigasyonum Tamirden 2 Aydır Gönderilmedi!

Battal Y. |

Piranha'dan aldığım ve iki kez kullanıp tamir gerektiren navigasyon cihazını, 30 nisan tarihinde gönderdiğim Piranha servisine gönderdim. Ancak 2 ay geçmesine rağmen nedense arıza giderilip gönderilmedi ayrıca garanti kapsamında olduğu halde.

Garanti kapsamında olan bir ürünün için ayrıca ücret talebinde bulunmaları da şaşırtıcı ve 2 kez gönderiliyor demelerine karşın hala elime ulaşmadığını da söylemek gerek. Yani işin özü şu ki Piranha hem ürün olarak hemde servis olarak iyi değil. Bakalım ne zaman sonuçlanacak.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.