01 Temmuz 2013

Piranha Navigasyonum Tamirden 2 Aydır Gönderilmedi!

Piranha'dan aldığım ve iki kez kullanıp tamir gerektiren navigasyon cihazını, 30 nisan tarihinde gönderdiğim Piranha servisine gönderdim. Ancak 2 ay geçmesine rağmen nedense arıza giderilip gönderilmedi ayrıca garanti kapsamında olduğu halde.

Garanti kapsamında olan bir ürünün için ayrıca ücret talebinde bulunmaları da şaşırtıcı ve 2 kez gönderiliyor demelerine karşın hala elime ulaşmadığını da söylemek gerek. Yani işin özü şu ki Piranha hem ürün olarak hemde servis olarak iyi değil. Bakalım ne zaman sonuçlanacak.

Battal 66 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön