23 Ocak 2014

Piranha Navigasyonum Garanti Kapsamında Onarılmıyor

6 ay evvel Vatan Bilgisayar'dan Piranha marka trooper model navigasyon cihazı aldım. 1 ay evvel cihazın şarj yeri usb port dedikleri yer cihazın içine kaçtı. Cihazı garantiye gönderdim 3 gün sonra mail attılar cihazınızın tamir edilmesi gereken yerler yapılmış olup haritanın güncellenmesi gerek bunun içinde 40 TL bankaya yatırın diye güncellemeye gerek olmadığını içine giden şarj yerinin tamir ettiğinize göre cihazımı geri gönderin diye geri dönüş yaptım.

Servis tekrar mail gönderdi cihazınızla alakalı tamir istediğiniz yerler yapılmış olup cihaz tarafınıza gönderiyoruz diye tam 18 gün sonra cihaz geldi ama tamir edilmemiş olarak geldi bu tamir garanti dışıymış para onun için istenmiş.

Erkamtosun 260 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • Erkamtosun 06 Şubat 2014

    firma cözüm için hiçbir katkıda bulunmadı sanki alşmasaydın kardeşim bana ne der gibi hareket etti

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön