20 Ocak 2014

Piranha Navigasyonum Arızalı Çıktı!

Tesco Kipa Fethiye mağazasından navigasyon cihazı aldım, cihazda sorun çıktı. 06.01.2014 tarihinde Tesco Kipa Fethiye müşteri temsilcisine servise gönderilmesi için teslim ettim. Ancak cihaz mağazada bekletilmektedir. Tesco Kipa mağaza yetkilileriyle görüştüğümde Piranha servis anlaşması bittiğinden dolayı firmaya gönderilen cihazlar kabul edilmeden geri gönderildiğini söylediler. Yani şu anda Piranha'ya hiçbir şekilde ulaşılamadığını tarafıma bildirdiler. Tarih 13 gündür cihaz mağazada bekletiliyor.

Onur 193 Okunma

Cevaplar

 • Onur 04 Haziran 2014

  standart cevaplar

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Onur 12 Nisan 2014

  cihaz daha önce servise gönderildi müşteri kaynaklı olduğu söylendi hala anlamış değilim 30 tl karşılığında tamir ettiler. aynı gün teslim aldığım cihazı takar takmaz yine aynı yerden kırıldı (usb bağlandı girişi) dakikalık olay tekrar bozuldu aynı yerden bu sefer nasıl olduysa onarılmış ve 4 aydır kullanıyorum hiç sorun yok çıkmadı.

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön