12 Eylül 2013

Piranha Navigasyon Yazılım Güncellemesi!

Kliksa'dan infiniti HD White 5.0 inç GPS Navigasyon Sistemi satın aldım. Piranha'nın kendi sitesinde ve diğer sitelerde ürünün tanıtımında ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi yazdığı halde, ürünü satın aldıktan sonra bu özelliğin Piranha plus paketi (49,90 TL) satın alındıktan sonra geçerli olacağı yazıyor. Bu uygulama tüketiciyi yanıltmaktan başka bir şey değildir. Mesajlarıma cevap vermiyorlar, telefon numaraları bakımda diye cevap vermiyorlar. Piranha'nın bu durumu derhal düzeltmesi gerekir. Aksi taktirde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildiririm.

Ünsal 437 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • Ünsal 16 Eylül 2013

    Piranha müşteri temsilcileri inandırıcı bir cevap vermezlerse, piranha ürünlerinden uzak durmaya çalışacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön