02 Nisan 2013

Piranha Navigasyon Sigorta Güncellemesi!

Piranha Sigma navigasyon aldım. Bir aylık Piranha Plus teknoloji poliçesinin kargodan teslim tarihinden itibaren üç iş günü içinde aktivasyonunun yapılması istenmektedir. İnternet adresinden güncelleştirme mümkün değil. Sigorta poliçesi üzerindeki telefonu aradığımda ise sigorta şirketi Piranha ile bu konudaki sözleşmelerinin bir yıl önce bittiğini bu nedenle Piranha ile irtibata geçmem istenmiştir. Piranha şirketininin 021259*** nolu müşteri hizmetleri arıyorum. Çaldığı halde açmıyorlar. Müşteri hizmetlerine web üzerinden ulaştığımda ise 42*** nolu takip numarası verilmiş olup yine çözüm yok. Müşterisine karşı bu kadar duyarsız bir firma olurmu. 3 günlük sürenin sorumlusu kim olacak.

Emin 170 Okunma

Cevaplar

  • Emin09 Mayıs 2014

    şikayet tarihi 02 Nisan 2013 cevap tarihi bir yıl sonra bu bile müşteriyi ne kadar dikkate aldığınızı göstermeye yeter.

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön